Bugün, 19 Temmuz 2024 Cuma

MEHMET TEYAR KARAKOÇ


Hayır´sızlar..!

Millet olarak üzerinde yaşadığımız coğrafyada var olmak, hak ve hukukumuzu muhafaza ederek geleceğe güvenle ulaşmak için tekrar tarihi zorlu ve meşakatlı bir milli mücadele verdiğimiz bir dönemi yaşıyoruz.


Olağanüstü bir süreçten geçen ülkemiz keskin bir virajın dönemecinde hızla ilerlemektedir.

Millet olarak üzerinde yaşadığımız coğrafyada var olmak, hak ve hukukumuzu muhafaza ederek geleceğe güvenle ulaşmak için tekrar tarihi zorlu ve meşakatlı bir milli mücadele verdiğimiz bir dönemi yaşıyoruz. Ortadoğu da yaşanan kaygı verici gelişmeler sınırlarımızın öte yanında yaşanan çetrefilli olaylar KKTC, AB´e üye bazı ülkeler, Suriye ve Irak paralelinde meydana gelen hadiseler PKK/FTÖ/PYD/İŞİD ve benzeri terör örgütleri üzerinden ülkemizin ve milletimizin geleceği ziyadesiyle tehdit edilmektedir. Milletimizi esaret altına almanın yolları aranmaktadır, yüz yıllardır ülkemize ve milletimize karşı haince içten ve açıktan düşmanlık içinde olan bütün çevreler ayağa kalkmış işbirliği halinde milletimizi ve devletimizi alçakça hedef almaktadır.

Yarım asra yakın bir süredir terör örgütleri üzerinden amacına ulaşmak isteyen bu emperyalist ve sosyalist hain odaklar PKK/FTÖ eliyle 15 Temmuz gecesi kanlı bir darbe gerçekleştirmeye kalkışmış, TBMM, PÖH ve birçok kamu kurum ve kuruluşlarımızı bombalayarak 249 vatandaşımız şehit olmuştur. 2500´e yakın vatandaşımız ise yaralanmıştır. Bu kanlı ve kahpe kalkışma milletimizin ve devletimizin omuz omuza vererek kahramanca mücadelesi sonucu amacına ulaşamamıştır. Ancak şimdilik saldırılar bertaraf edilse de emin olun tehdit bitmemiş saldırılar hızla devam etmektedir.

Devletimizin bekası milletimizin bağımsızlığı hala saldırı altındadır. Millet olarak bize düşen görev devletimizin ve milletimizin geleceğini muhafaza etmek, tüm saldırılara karşı bir olmak birlikte olmak bütün ve güçlü olmak gerekmektedir. Bununda tek yolu 16 Nisanda yapılacak olan referandumda EVET oyu vererek emperyalist ve sosyalist tuzakları bozmak gerekiyor. Bölücülüğün değirmenine su taşıyan bütün Hayır´sızların yerli işbirlikçilerin kandil severlerin mevki ve makam telaşına düşenlerin devlet ve millet düşmanlarının oyunlarını bozmak tuzaklarını bertaraf etmek bin yıllık kardeşlik hukukumuzu korumak gerekiyor. EVET keskin virajda hızla yol alan ülkemizi muhafaza etmenin etrafımıza kurulan tuzakları bozmanın ve huzura kavuşmanın yolu 16 Nisanda yapılacak olan seçimde sandıklara EVET oyu atmaktan geçiyor

DEVLETİN bekasını korumak için EVET

MİLLETİN bağımsızlığını korumak için EVET

CUMHURİYETİMİZİN devamını sağlamak için EVET

TÜRKLÜĞÜN ilelebet var olması için EVET, EVET, EVET,

Mehmet Teyar Karakoç

Ali Bilir
16.03.2017 10:07:09
Diyarbakır´ın yiğit evladı, yazınızı okudum. yazmaya başlamanızı çok önemsiyorum. Mücadelenizi, yaşadıklarınızı burada yazarsanız, tarihe not düşmüş olursunuz. Saygı ve dua ile ALLAH´a emanet olunuz.

Mehmet Teyar Karakoç
16.03.2017 16:36:50
Ali ağabey´im ilginize çok teşekkür ediyorum aranızda olmaktan son derece mutluyum ülkemizin içinde olduğu bu nazik süreçte tarihe not düşme ve milletimizı bilgilendirme adına uzerime düşeni fazlasıyla yerine getirmeye gayret edeceğim sevgi ve saygıları sunuyorum selemetle kalın.

Mehmet Teyar Karakoç
16.03.2017 16:37:38
Ali ağabey´im ilginize çok teşekkür ediyorum aranızda olmaktan son derece mutluyum ülkemizin içinde olduğu bu nazik süreçte tarihe not düşme ve milletimizı bilgilendirme adına uzerime düşeni fazlasıyla yerine getirmeye gayret edeceğim sevgi ve saygıları sunuyorum selemetle kalın.

34.1°